Popieriniai maišeliai

Popieriniai maišeliai ir popieriniai maišeliai su spauda, yra naudojami dovanoms, produkcijai ar kažkokiam daigtui sudėti pilnai reprezentuoja ir atspirndi jūsų ar įmonės įvaizdį.

  • Popieriniai maišeliai suktomis rankenėlėmis:

Popieriniai maišeliai suktomis (Twist) rankenėlėmis gaminami iš kraftinio rudo arba balto popieriaus 90-110 g/m2. Naudojami pirkiniams, dovanoms ar kitoms prekėms įpakuoti. Atlaiko svorį iki 4 kg. Klientui pageidaujant galime uždėti individualią spaudą, pagaminti reikiamo dydžio. Taip pat turime standartinių dydžių, juos galite rasti elektroninėje parduotuvėje arba susisiekia su mumis elektroniniu laišku.

  • Popieriniai maišeliai su plokščiomis rankenėlėmis:

Popieriniai maišeliai plokščiomis (Flat) rankenėlėmis gaminami iš kraftinio rudo arba balto popieriaus 70-90 g/m2. Naudojami maisto prekėms ar rankdarbiams įpakuoti. Atlaiko svorį iki 3 kg. Klientui pageidaujant galime uždėti individualią spaudą, pagaminti reikiamo dydžio. Taip pat turime standartinių dydžių, juos galite rasti elektroninėje parduotuvėje arba susisiekia su mumis elektroniniu laišku.

  • Popieriniai maišeliai su virvelinėmis rankenėlėmis:

Popieriniai maišeliai virvelinėmis  rankenėlėmis gaminami iš kraftinio itin tvirto rudo arba balto popieriaus 100 g/m2 su dugne įklijuotu kartoniniu pastiprinimu. Naudojami įvairioms prekėms / produktams įpakuoti. Atlaiko svorį iki 5 kg. Klientui pageidaujant galime uždėti individualią spaudą.

  • Popieriniai maišeliai plokščiomis rankenėlėmis Maisto Išsinešimui:

Popieriniai maišeliai plokščiomis rankenėlėmis maisto išsinešimui su praplatintu dugnu gaminami iš kraftinio rudo arba balto popieriaus 90-110 g/m2. Naudojami maisto, konditeriniams gaminiams. Atlaiko svorį iki 3 kg. Klientui pageidaujant galime uždėti individualią spaudą.

  • Popieriniai maišeliai maisto gaminiams (konditerijai):

Popieriniai maišeliai be rankenėlių skirti maisto gaminiams (bandelėms, duonai ir kitai konditerijai), gaminami iš kraftinio rudo arba balto itin plono popieriaus ir padengti riebalams nepralaidžia medžiaga . Naudojami maisto, konditeriniams gaminiams. Klientui pageidaujant galime pagaminti su individualia spauda.Taip pat turime standartinių dydžių, juos galite rasti elektroninėje parduotuvėje arba susisiekia su mumis elektroniniu laišku.

  • Doy-pack maišeliai su Zip-lock uždarymu:

Popieriniai Doy-pack pastatomi maišeliai su Zip-lock uždarymu skirti pakuoti arbatai, kavai, žolelėm, riešutams, džiovintiems vaisiams, įvairiems milteliams ir kitiems produktams. Gaminami iš kraft popieriaus, skaidraus plastiko ar aliuminizuoto plastiko. Yra padengti riebalams nepralaidžia medžiaga. Klientui pageidaujant galime pagaminti su individualia spauda ir įvairaus dydžio .Taip pat turime standartinių dydžių, juos galite rasti elektroninėje parduotuvėje arba susisiekia su mumis elektroniniu laišku.